Akce.cz


POZNÁVEJTE PŘÍRODU A ZA ODMĚNU PŘIJĎTE DO ZOO

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Dětské oddělení MěK se opět zapojilo do soutěže POZNÁVEJTE PŘÍRODU A ZA ODMĚNU PŘIJEĎTE DO ZOO, kterou již po páté pro malé čtenáře vyhlašuje Zoologická a botanická zahrada města Plzně společně se Sdružením přátel Zoologické a botanické zahrady města Plzně IRIS, z.s. Soutěž trvá od 1.3. do 30.11.2018, přihlásit se je možné kdykoliv v dětském oddělení knihovny nebo na pobočce ZŠ Tolstého. Podmínky soutěže: čtenářský průkaz v dětském oddělení nebo na pobočce ZŠ Tolstého (dětský čtenář) 12 návštěv v dětském oddělení knihovny nebo na pobočce ZŠ Tolstého (při každé návštěvě vypůjčit jednu knihu o přírodě) celkem přečíst 12 knih o přírodě Každy ze soutěžících, který splní všechny podmínky soutěže, obdrží v lednu 2019 volnou vstupenku do ZOO Plzeň.

Více

PRŮKAZ PRO PLYŠÁKA

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

PRŮKAZKA PRO PLYŠÁKA - S KNÍŽKOU DO ŽIVOTA Chcete si doma zahrát na knihovnu? K tomu potřebujete průkazku! Vezměte s sebou nejoblíbenějšího plyšáka, panenku či jinou hračku a přijďte s dětmi do dětského oddělení naší knihovny. Hrací průkazky budeme vystavovat (zdarma) každé pondělí od 9–12 hod. Těšíme se na Vás.

Více

Klostermann | Kvapil | Klíma

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Městská knihovna Klatovy vás zve na výstavu tří osobností z našeho regionu, které v letošním roce slaví kulaté výročí svého narození. Karel Klostermann (1848–1923) 170 let Jaroslav Kvapil (1868–1950) 150 let Ladislav Klíma (1878–1928) 140 let Výstava je přístupná do konce srpna 2018 v půjčovně pro dospělé.

Více

Příběhy

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Dům dětí a mládeže v Klatovech ve spolupráci s Městskou knihovnou Klatovy pořádá výstavu Příběhy. Na výstavě, která potrvá od 19. června do 31. srpna 2018, představí své práce děti z výtvarně-keramického oddělení DDM Klatovy.

Více

BLÁZNÍME, PROTO JSME!

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

I v měsíci červenci Vás zveme do naší čítárny na novou výstavu. Klub Křišťál Klatovy představuje svoji tvorbu v prostorách naší čítárny. Na výstavě pod názvem BLÁZNÍME, PROTO JSME! si můžete prohlédnout autorské fotografie a básně členů klubu Křišťál Klatovy. Výstava je volně přístupná v čítárně Městské knihovny Klatovy v otevírací době knihovny.

Více

Planeta Česko

Místo
Dobrovského, Klatovy
Datum konání
Typ

Více

Mamma Mia! Here We Go Again

Místo
Příkopy 178, Sušice I, 34201 Sušice
Datum konání
Typ

Více

Kobry a užovky

Místo
Baarova, Kašperské Hory
Datum konání
Typ

Užovka (Matěj Hádek) je ztracen ve svém vlastním životě. Je mu už skoro čtyřicet a nemá holku ani práci, přičemž cítí, že má poslední šanci sám se sebou něco udělat. Naskytne se mu šance, kterou nehodlá promarnit. Jeho bratr Kobra (Kryštof Hádek) je magor, nezodpověděné dítě a feťák, bydlící s věčně opilou matkou (Jana Šulcová). Staví vzdušné zámky a vykrádá chatky. Ve chvíli, kdy se ukáže, že by Užovka mohl být už konečně šťastný, se objeví Kobra. Užovka se mu rozhodne dát pořádnou lekci, situace se ale vymkne kontrole.

Více

BÁJEČNÁ ROCKOVÁ KOROZE 2018 ( 30 LET LORDů)

Datum konání
Typ

Pokračování úspěšného festivalu BRK.LORD a hosté. Festival Vám nabídne na jednom monstrózním pódiu několik legend Československého rocku.

Více

Teambuilding

Místo
Příkopy 178, Sušice I, 34201 Sušice
Datum konání
Typ

Více
vrhavec_footer.png